ÇELİK KALİTELERİ KALİTE STANDARTLARI HESAPLAMALAR DÖKÜMANLAR FABRİKA KARİYER HABERLER VE MEDYA

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Kalite Politikası


 

  Dünyamız hızlı bir değişim içindedir. Bu değişim temeli ise bilginin, iletişimin, ulaşımın ve üretimin alt yapısındaki değişikliklerdir. Bugünkü ekonominin sınır tanımaz serbest rekabet ortamında sadece değişime uymak yeterli olmamakta, şirketler için önemli olan değişimi yönetebilmektir.

   

 Günümüzün modern kalite anlayışı içinde, kalite, maliyet ve tam zamanında teslimat yönünden müşteri tatmini sağlayarak, MMZ-ONUR’ un yurtiçi ve yurtdışı Pazar paylarını arttırmak ve kendi alanında en güvenilir kuruluşlar arasında yer almaktır.

    

 Tüm personelimiz yaptığı işlerin kaliteli yapılmasından, sürekli geliştirilmesinden ve verimliliğin arttırılmasından  sorumludur. Personelin mesleki, teknik ve yönetsel becerisinin geliştirilmesini, yönetimin ve personelin ortaklaşa katkı ve katılımıyla sağlamak politikamızdır.

 Öğrenmeyi öğrenmiş tüm MMZ-ONUR çalışanlarının sürekli gelişme anlayışı ve gayreti içinde kaliteye ve verimliliğe önemli katkılarda bulunacağına ve başarıları birlikte paylaşacağımıza inanıyorum.