ÇELİK KALİTELERİ KALİTE STANDARTLARI HESAPLAMALAR DÖKÜMANLAR FABRİKA KARİYER HABERLER VE MEDYA

KURUMSAL

Fabrika

Tesisimiz, yıllık 300.000 ton boyuna dikiş kaynaklı boru ve profil üretim kapasitesinin yanında 200.000 tonluk soğuk şekillendirilmiş açık profil üretim kapasitesine sahiptir. MMZ’nin kendi ARGE ürünü olan yüksek teknoloji üretim hatları çok yüksek mukavemette hammaddeleri (S420, S500, S700 vb.) işleyebilmektedir. Tesisimiz, yıllık 300.000 ton boyuna dikiş kaynaklı boru ve profil üretim kapasitesinin yanında 200.000 tonluk soğuk şekillendirilmiş açık profil üretim kapasitesine sahiptir. MMZ’nin kendi ARGE ürünü olan yüksek teknoloji üretim hatları çok yüksek mukavemette hammaddeleri (S420, S500, S700 vb.) işleyebilmektedir.

MMZ üretim tesisleri Batı Karadeniz kıyısında Düzce, Akçakoca’da yer almaktadır. Bu mevkii, Karadeniz Ereğli limanlarına ve İzmit Körfez limanlarına kolay erişim sağlaması itibari ile avantajlıdır. Üretim tesislerimiz 78.000 m² açık alanda 38.000 m² kapalı alana kurulmuştur. MMZ ihracat, satış ve operasyonları İstanbul ofisinde yapılmaktadır. Böylelikle ziyaretçilerimizin, daha rahat seyahat planı yapmalarına ve tüm dünyadan direkt uçuşlarla ulaşımlarına imkan vermektedir.

Tesisimiz, yıllık 300.000 ton boyuna dikiş kaynaklı boru ve profil üretim kapasitesinin yanında 200.000 tonluk soğuk şekillendirilmiş açık profil üretim kapasitesine sahiptir. MMZ’nin kendi ARGE ürünü olan yüksek teknoloji üretim hatları çok yüksek mukavemette hammaddeleri (S420, S500, S700 vb.) işleyebilmektedir.

Hedefimiz her zaman innovasyon ve müşteri memnuniyeti vesilesi ile ilerlemek olmuştur. Bu tutum, MMZ’nin geçmişte üreticisi ve tedarikçisi olduğu özel kesitlerden de belirgindir. ARGE’ye verilen önem innovatif ürünler ve projelere özel çözümlerin hayata bürünmesine vesile olmuştur.
MMZ’nin üretimi olan bütün ürünler dünya çapında geçerliliği olan Türk Standardları Enstitüsü (TSE), Avrupa Normları (EN), Amerikan Test ve Malzeme Derneği (ASTM) ve Uluslar Arası Standardlar Organizasyonu (ISO) standartlarına tabiidir.